KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16483058
nr 1648 3058
Rowland Langmaid
(1897-1956), Storbritannien
Etsning, Signerad. Bildmått: 20x15cm, yttermått inklusive ram: 27x21cm
Rowland Langmaid, brittisk konstnär född 1897, död 1956.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 7 oktober 2024
kl 18:20:07
1/10 23:45:58
Rowland Langmaid
Läs mer om Rowland Langmaid
Rowland Langmaid
Läs mer om Rowland Langmaid
nr 1648 3058
Rowland Langmaid
(1897-1956), Storbritannien
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 100 kr |
måndag 7 oktober 2024 |
| 1/10 23:45:58 | 1 | Vinnande bud |
Rowland Langmaid
Rowland Langmaid, brittisk konstnär född 1897, död 1956.Läs mer om Rowland Langmaid