KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16483058

nr 1648 3058

Rowland Langmaid

(1897-1956), Storbritannien

Etsning, Signerad. Bildmått: 20x15cm, yttermått inklusive ram: 27x21cm

Rowland Langmaid, brittisk konstnär född 1897, död 1956.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 7 oktober 2024
kl 18:20:07

1/10 23:45:58 1      Vinnande bud

Rowland Langmaid

Läs mer om Rowland Langmaid